Sennik - Senncziek.bizKontenery produkcja sprzedaż wynajem

Kontenery produkcja sprzedaż wynajem Mobilnekontenery. pl to specjalista w produkcji kontenerów różnych typów. Produkowane kontenery oferowane są w sprzedaży oraz wynajmie.

Kontenery biurowe są pomieszczeniami w których można pracować oraz spotkać z klientami w wygodnych warunkach. Mogą składać się z kilku pomieszczeń z zapleczem czy toaletą lub otwartej przestrzeni.

Kontenery morskie - służące do przechowywania nadwyżek towarów, materiałów budowlanych. Są szczelnie zamknięte i dają gwarancję bezpieczeństwa oraz trwałości przechowywanych produktów.

Kontenery budowlane służą za zaplecze budowy w różnych konfiguracjach. Mogą służyć za pomieszczenia socjalne, pomieszczenia sanitarne czy też szatnie.


Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły strony https://mobilnekontenery.pl:

Podlinkuj stronę https://mobilnekontenery.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 97

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Nieruchomości »

    Rynek nieruchomości jest tematem przewodnim serwisu prezentowanego przez nas. Na naszych stronach odnaleźć można zarówno ogłoszenia dotyczące wynajmu i sprzedaży nieruchomości, jak i podpowiedzi odnośnie samej transakcji. Znaleźć tu można również prz ...

    Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »

  • Świadectwa energetyczne Olsztyn »

    Wykonujemy świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne) budynków i instalacji. Biuro Obrotu i Wyceny Nieruchomości w Olsztynie realizuje również usługi z zakresu wyceny nieruchomości: działek, lokali, domów, gruntów, aktywów i pasywów, przedsię ...

    Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »