HDF Software - system mes, system wms, system crmStrony internetowe przedszkoli

Strony internetowe przedszkoli Strona internetowa przedszkola musi spełniać wymogi dwóch grup rodziców. Jedna to osoby, które dopiero w planach mają zapisanie dziecka do przedszkola. Oczekują oni znalezienia wszelkich informacji, związanych z ofertą edukacyjną placówki. Druga grupa to rodzice, których pociechy uczestniczą już w zajęciach organizowanych w danym przedszkolu. Oni chcieliby na stronie uzyskać informacje, dotyczące bieżących wydarzeń takich jak choćby wycieczki. Obie grupy łączy jednak jedno, liczą oni, że do odpowiednich informacji dotrą bez najmniejszego problemu. Zapewnienie im możliwości sprawnego nawigowania po podstronach, może więc w znaczący sposób podnieść komfort przeglądania witryny. Jednak takie aspekty, muszą być uwzględniane już na etapie projektowania strony. Dokonywanie ich w późniejszym czasie jest dość trudne i często przynosi mierne efekty. Dlatego właśnie każde przedszkole, które ju zdecyduje się posiadać swoją stronę internetową, powinno zainteresować się Przedszkolowem. Nazwa ta mówi niewiele, jednak właśnie tak nazywa się jeden z portali o tematyce przedszkolnej. Jego autorzy postarali się by oferował on nie tylko najważniejszą funkcjonalność tego typu stron, obejmującą bazę przedszkoli, kalendarz świąt czy różnego rodzaju materiały dydaktyczne. Jednak tym co powinno najbardziej zainteresować tym portalem, jest możliwość założenia strony, która może dostarczać rodzicom wszelkich niezbędnych informacji.

Szczegóły strony przedszkolowo.pl:

Podlinkuj stronę przedszkolowo.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • żłobki w Gdańsku »

  Klub Wesołego Smyka to żłobek mieszczący się w Gdańsku. zapraszamy dzieci w wieku od jednego do czterech lat. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dzieckiem, naukę poprzez zabawę, moc zajęć dodatkowych (muzycznych, plastycznych i ruchowych)
  Każde ...

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »

 • Prywatne przedszkole Warszawa Wilanów - chatkamalolatka.pl »

  Domowa atmosfera i bardzo bogata oferta edukacyjna, to tylko wybrane cechy prywatnego przedszkola w Warszawie na Wilanowie. Położona przy ulicy Królewicza Jakuba 28 Chatka Małolatka zaprasza wszystkich Rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym na zaję ...

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »