LazienkiABC - Kup kabinę prysznicową z rabatem!Hodowla kotów brytyjskich Fulfilled Dream

Hodowla kotów brytyjskich Fulfilled Dream Hodowla kotów brytyjskich Fulfilled Dream zaprasza na stronę internetową i gorąco zachęca do zapoznania się ze wspaniałymi zwierzakami.

Koty brytyjskie to jedne z najpiękniejszych zwierząt łownych.

Dumne, eleganckie i niezależne. Czasami mówi się, że są wyniosłe i gardzą towarzystwem człowieka. Z pewnością nie jest to prawda. Szkoda, że tak wiele złych mitów stworzył człowiek, który chce podporządkować sobie wszystko na świecie. Kot po prostu nie narzuca się ze swoim towarzystwem. Potrafi człowieka obdarzyć prawdziwą przyjaźnią. Uwielbiam obserwować ich bogaty wachlarz zachowań. Wspaniałe są chwile, kiedy mój kot przytula się do mnie i mruczy mile do ucha, prosząc o chwilę pieszczot, kiedy wita mnie, gdy przychodzę do domu. Wtedy przynosi swoje zabawki, dając tym do zrozumienia, że chce się ze mną bawić. W domu dotrzymuje mi towarzystwa. Bardzo często jest blisko mnie. Czasami odnoszę wrażenie, że sprawia mu przyjemność obserwowanie tego, co robię.

Koty zawsze mnie fascynowały. Zawsze marzyłam by je mieć i móc wpływać na poprawianie i utrwalanie ich najlepszych cech.

W grudniu 2004 roku pojawiła się u mnie pierwsza brytyjska piękność. Od tego czasu rozpoczęła się moja wspaniała przygoda z hodowlą w której realizuję swoje marzenie.

Wkładam w hodowlę wiele serca. Wybieram najlepsze osobniki do kojarzeń. Cieszę się, że mogę spełniać marzenia tych ludzi, którzy pragną mieć i kochać te wspaniałe zwierzęta.

Wszystkich którzy chcą mieć kocięta brytyjskie proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Szczegóły strony fulfilleddream.pl:

Podlinkuj stronę fulfilleddream.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Karmy dla kotów, Karmy Bosch »

    Jeden z bardziej profesjonalnych sklepów internetowych o profilu zoologicznym. Specjalizacja sklepu dotyczy karm dla czworonogów, czyli głównie są to karmy dla psów i karmy dla kotów, zarówno w formie suchej jak i mokrej. W sklepie dostępne jest niem ...

    Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »

  • Hodowle kotów »

    W naszym kraju notuje sie coraz wiekszy wzrost liczby hodowli kotów rasowych, których na dzień dzisiejszy jest ponad sześć tysięcy. Nasza hodowla kotów rasowych powstała już w 2003 roku i prowadzi koty rasowe trzech szalenie popularnych kocich ras, a ...

    Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »