Fizjoterapeuta WrocławFizjoterapeuta Wrocław

Fizjoterapeuta Wrocław Medyczny trening terapeutyczny (MTT) to metoda fizjoterapii, która służy przywróceniu zdolności do poruszania się np. po przepuklinie dysku, urazach, operacjach, czy w przypadkach osteoporozy. Terapia obejmuje m. in. układ oddechowy, sercowo-naczyniowy i nerwowy. Polecamy Rehabilitacja Wrocław.
Celem leczenia jest zniwelowanie skutków różnych deficytów organizmu i przywrócenie sprawności w możliwie największym stopniu. Terapia wymaga zatem indywidualnego podejścia i musi poprzedzać ją dokładna diagnostyka. Polecamy Terapia manualna Wrocław.
MTT obejmuje ćwiczenia izometryczne, których celem jest zwiększenie siły mięśni. Ponadto stosowane jest rozciąganie i ćwiczenia mające poprawić równowagę. Polecamy Masaż Wrocław.
Metoda ta pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiej skuteczności, dlatego stosowana jest we wszystkich naszych placówkach we Wrocławiu.

Szczegóły strony https://rehabilitacja.wroc.pl:

Podlinkuj stronę https://rehabilitacja.wroc.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Ginekolog Warszawa »

    Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej lecznica „Omega" oferuje państwu kompetentną opiekę medyczną na polu ponad kilkudziesięciu specjalizacji medycznych. Nowoczesne urządzenia badawcze, kadra lekarzy i pielęgniarek z doświadczeniem i dobrymi kw ...

    Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »

  • Kolagen colway »

    Firma Mazowieckie Centrum Kolagenu ma przyjemność zaprosić do dokonywania zakupów.Oferujemy rozległydobór kosmetyków dla kazdej cery,np. preparat Kolagen Naturalny Invential. Preparat w widoczny sposób koryguje stan cery, który dba o nią w sytuacjach ...

    Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »