Pisanie prac ogłoszenia



Licytacje komornicze nieruchomości w dzienniu E-KOMORNIK

Licytacje komornicze nieruchomości w dzienniu E-KOMORNIK W dzienniku e-komornik znajdą Państwo nie tylko obwieszczenia o licytacjach z nieruchomości i ruchomości prowadzonych przez komorników, lecz o wiele więcej.

Znajdą Państwo w naszym dzienniku:
-dla wierzyciela: panel dla wierzyciela umożliwia wierzycielowi lub działającej w jego imieniu kancelarii prawnej lub adwokackiej poinformowanie komorników o swojej wierzytelności z podaniem składników majątku dłużnika z których zamierza prowadzić egzekucję, z jednoczesnym określeniem czynności komorniczych za które będzie płacił.

-głoszenia o sprzedaży nieruchomości oraz wierzytelności: dział ten przeznaczony jest zarówno dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, jak i podmiotów gospodarczych w zakresie działania których pozostaje obrót nieruchomościami lub które zamierzają sprzedać wierzytelność.

-baza wiedzy dostarcza Państwu informacji o danych teleadresowych kancelarii komorniczych, banków, sądów powszechnych,jednostkach samorządu terytorialnego,firmach ubezpieczeniowych, kancelariach prawnych, biegłych sądowych i tłumaczach przysięgłych a także firmach ubezpieczeniowych.

-wiadomości komornicze to informacje związane z postępowaniem egzekucyjnym, wywiady, opinie, fakty i wydarzenia związane pracą komorników, jak również projekty nowych aktów prawnych. Wraz z systemem sprzedawane są również prawa do wszystkich artykułów.

-ogłoszenia drobne – to system dodawania krótkich ogłoszeń przekazywanych przez Agencję Reklamowo Prasową Roland z którą dziennik współpracuje.

Szczegóły strony www.e-komornik.com:

Podlinkuj stronę www.e-komornik.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 145 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 296

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • BreTerm - Instalacje elektryczne Bydgoszcz »

    Firma BreTerm prowadzi działalność usługową w zakresie wykonywania pomiarów termowizyjnych, audytów energetycznych oraz świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Podstawą działalności firmy BreTerm jest rzetelność realizacji zleceń, elastyczn ...

    Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »

  • Opiekunki Warszawa, animacje dla dzieci Wrocław »

    Profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz sprzątanie domów. Doskonałe opiekunki, niania do dzieci i gosposia. Jeżeli jesteście zainteresowani właśnie takimi usługami, jeżeli poszukujecie najlepszych fachowców w tej dziedzinie to nie pozostaje nic innego ...

    Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »