podłogi białystokwww.Zuzmak.com - Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie

www.Zuzmak.com - Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie Nasza kancelaria w Rzeszowie stanowi miejsce, gdzie cenimy sobie w szczególności profesjonalizm oraz wydajność pracy. Dużą uwagę przywiązujemy także do terminowego wywiązywania się z zobowiązań, gdyż wiemy, jak cenny jest czas naszych Klientów. Mamy gruntowną wiedzę i długoletnie doświadczenie, które procentuje w codziennej pracy. Nasza kancelaria adwokacka to znakomity zespół, którego trzonem są Arkadiusz Zuzmak - radca prawny i Łukasz Trznadel - adwokat.
Aktualnie kancelaria prawna Rzeszów obsługuje w szczególności spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje, zakłady opieki zdrowotnej, przedsiębiorców indywidualnych oraz osoby fizyczne. W zespole znajduje się dwóch partnerów i 7-miu prawników. By oferować usługi na najwyższym poziomie, współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin, takimi jak: architekci, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi oraz pośrednicy funkcjonujący na rynku nieruchomości. Nasza obsługa prawna obejmuje też dokonywanie czynności prawnych w obecności notariusza. By nasza współpraca z Klientem była komfortowa, zapewniamy możliwość monitorowania spraw prowadzonych przez naszą kancelarię w trybie online.
Oferowane przez nas porady prawne dotyczą zakresu: prawa cywilnego, w tym rzeczowego oraz spadkowego, prawa rodzinnego, gospodarczego i administracyjnego. Pomagamy Klientom również oferując doradztwo z zagadnień, takich jak: przekształcenie oraz łączenie spółek, prawo zamówień publicznych, prawo karne, prawo obrotu nieruchomościami. Dobry prawnik to osoba, która może służyć pomocą też podczas przeprowadzania windykacji należności. Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.zuzmak.com:

Podlinkuj stronę www.zuzmak.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kancelaria Katowice »

    Firma Raport powstała w 1998roku i od tego czasu zajmuje się głównie windykacją długów. W 2001 roku firma zatrudniała już kilkanaście osób, nawiązując przy tym współprace z renomowanymi kancelariami prawnymi. W 2002 kolejne zmiany będące następstwami ...

    Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »

  • Prawnik »

    Mocno namawiamy Wszystkich państwa do oglądnięcia naszej strony internetowej na której otrzymacie Państwo porady prawnicze. Opisywane porady świadczymy przez internet dlatego możecie Państwo załatwić poradę prawną w mgnieniu oka. Proponujemy straszni ...

    Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »