Kontenery produkcja sprzedaż wynajemKancelaria Adwokacka - Adwokat Dariusz Sięka

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dariusz Sięka Kancelaria Adwokacka adw. Dariusza Sięki zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, nieruchomości, prawa karnego, karnego gospodarczego oraz prawa karnego wykonawczego.

Specjalizujemy się w szczególności w prowadzeniu spraw w zakresie prawa cywilnego (odszkodowania, ochrona dóbr osobistych), rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku), spadkowego (dział spadku, zachowek), gospodarczego (obsługa prawna firm, zakładanie i likwidacja spółek) lokalowego (najem, eksmisje), prawa karnego, karnego gospodarczego (obrona w procesie karnym i w sprawach o wykroczenia) oraz prawa karnego wykonawczego (odroczenie i przerwa w odbywaniu kary, wnioski o przedterminowe zwolnienie i zatarcie skazania, rozłożenie grzywny na raty).

Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniach egzekucyjnych.

Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia i inne środki zaskarżenia.

Jeśli wymaga tego charakter lub zakres prowadzonej sprawy Kancelaria współpracuje z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.

Szczegóły strony www.dariuszsieka.pl:

Podlinkuj stronę www.dariuszsieka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 41 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Sąd okregowy »

    Sądokręgowy.pl jest spisem sądów okręgowych znajdujących się na terenie naszego kraju. W serwisie znajdują się poszczególne zakładki dotyczące sądownictwa: rodzaje sądów, ich umiejscowienie, oraz dane adresowe i mapki dojazdu. W serwisie możemy dokon ...

    Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »

  • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

    Nasza Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński & Walczak to zgrany zespół specjalistów, który z chęcią i otwartością podejmie się pomocą prawną. Oferujemy wsparcie w sporach dotyczących prawa karnego, gospodarczego, spadkowego oraz cywilne ...

    Data dodania: 13 09 2020 · szczegóły wpisu »