Projektant wnętrz mazowieckie w WarszawieKalejta Mariusz - Kancelaria Prawna Warszawa

Kalejta Mariusz - Kancelaria Prawna Warszawa Współpraca z wyspecjalizowaną kancelarią prawną to jeden z czynników, który przyczynia się do dobrej kondycji firm. Kancelaria adwokacka Mariusza Kalejty w Warszawie to dobry przykład solidnej obsługi prawnej oferowanej przez doświadczonego adwokata. Oferta usług prawnych skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw, ale też do osób indywidualnych. Prawnik ma szerokie doświadczenie z zakresu doradztwa odnoszącego się do prawa: cywilnego, gospodarczego, karnego oraz mieszkaniowego. Obsługa prawna przeprowadzana jest też w przypadku spraw które dotyczą ochrony własności, spadków oraz odszkodowań, podziałów majątku oraz rozwodów, jak również prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Poza tym służymy pomocą przy rejestracji i obsłudze wszelkiego typu spółek, stowarzyszeń oraz fundacji. Kancelarie prawne takie jak nasza z powodzeniem zajmują się też windykacją należności. W razie potrzeby przeprowadzamy też postępowania egzekucyjne. Mogą do nas zgłaszać się także właściciele wspólnot mieszkaniowych, poszukujący doradztwa z zakresu prawa mieszkaniowego. Osoby prowadzące własną działalność dość często stoją przed koniecznością rozwiązywania problemów powiązanych z prawem karno-skarbowym. Tutaj również możemy skutecznie doradzić każdemu właścicielowi firmy. Na życzenie Klientów opracowujemy opinie prawne oraz bierzemy udział w mediacjach. Wynagrodzenie za porady prawne ustalane jest indywidualnie z Klientem w trakcie spotkania osobistego. Na jego wysokość ma wpływ stopień trudności konkretnej sprawy i czas przeznaczony na jej realizację. Nasza kancelaria to gwarancja usług wykonywanych na wysokim poziomie z zachowaniem zasad etycznych.

Szczegóły strony www.adwokat-kalejta.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-kalejta.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Radca Prawny Kalisz »

    Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pełnomocnictw. Mamy bardzo dobrą opinię i uchodzimy za bardzo dobrą kancelarię. Oferujemy przygotowywanie pozwów i innych pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych. Nasi prawnicy oferują profesjonalny zakr ...

    Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »

  • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dariusz Sięka »

    Kancelaria Adwokacka adw. Dariusza Sięki zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, nieruchomości, prawa karnego, karnego gospodarczego oraz prawa karnego wykonawczego.
    Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »