Kontenery produkcja sprzedaż wynajemWynajem odzieży roboczej i ochronnej - Berendsen

Wynajem odzieży roboczej i ochronnej - Berendsen Firma Berendsen od 1996 roku działa w Polsce i zajmuje się produkcją oraz serwisowaniem mat wejściowych, urządzeń higienicznych, odzieży ochronnej i roboczej oraz wielu innych.

Dysponujemy nowoczesnymi pralniami bezpyłowymi i dostarczamy elastyczne systemy obsługi odzieży. Dzięki swojemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu zapewniamy profesjonalne wsparcie dla każdej firmy.
Nie tylko dostarczymy Ci najnowocześniejsze produkty, ale także zajmiemy się ich praniem, a każdą uszkodzoną część wymienimy na nową. Nasz innowacyjny system kontroli odzieży umożliwia śledzenie każdej, pojedynczej sztuki.

Więcej o firmie Berendsen na stronie www: https://www.berendsen.pl/

Szczegóły strony https://www.berendsen.pl:

Podlinkuj stronę https://www.berendsen.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • buty »

    Obuwie jest najważniejszym elementem naszej garderoby. Odpowiednio dopasowane jest w stanie bardzo wiele dobrego zdziałać dla naszego organizmu. Bez butów nikt z nas nie wyjdzie z mieszkania, a odpowiednio dobrane pozwolą na całodzienne chodzenie bez ...

    Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »

  • Oferty firm odzieżowych - FirmyOdziezowe.pl »

    Wszyscy zainteresowani w jakiś sposób branżą odzieżową, powinni zapoznać się z katalogiem FirmyOdziezowe.pl. Jest to baza zrzeszająca setki polskich firm związanych z prężnie rozwijającymi się dziedzinami, jakimi są produkcja i sprzedaż odzieży. Wart ...

    Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »