BETTERLOOK - Your new lookPakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę firm obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w wyniku skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona kompletną realizację linii pakujących, które stosowane są w sektorze spożywczym od planowania począwszy, przez montaż, transport, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie rozprowadzania produktu czy systemy działającego samoczynnie kartonowanie. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej gamy maszyn specjalistycznych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już na szczeblu projektowania, utworzenie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i kompletnie dostosowanych do swoistych wymogów występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest tworzenie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy pozyskać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako skończony może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne szkody z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Tabliczki znamionowe cennik »

    Tyratrony o małej obciążalności posiadają katody bezpośrednio żarzone pokryte warstwą tlenku, podobnie jak lampy próżniowe. Katody tyratronów o dużej obciążalności wykonywane są jako bezpośrednio żarzone w postaci grubej tasiemki, przez co uzyskuje s ...

    Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »

  • Napęd prądu stałego »

    Jeżeli na jednej z anod jest ujemne napięcie wsteczne, elektrony są odpychane i teoretycznie prąd tej anody spada do zera, ale ponieważ elektrony są w drodze do ;anody sąsiedniej, w pobliżu pierwszej anody mogą być jony dodatnie. Jony dodatnie przyci ...

    Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »