RIDER- transport międzynarodowy i przewóz osób s.c.Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę firm obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w wyniku skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona kompletną realizację linii pakujących, które stosowane są w sektorze spożywczym od planowania począwszy, przez montaż, transport, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie rozprowadzania produktu czy systemy działającego samoczynnie kartonowanie. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej gamy maszyn specjalistycznych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już na szczeblu projektowania, utworzenie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i kompletnie dostosowanych do swoistych wymogów występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest tworzenie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy pozyskać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako skończony może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne szkody z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • CAM »

    CAM - komputerowe wspomaganie wytwarzania to system komputerowy, który ma za zadanie integrację fazy projektowania i wytwarzania produktów. Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem klasy CAM do projektowania 3D, symulacji i sterowania maszynami ...

    Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »

  • www.lifto.com.pl »

    Masz firmę którą wykonuje usługi wysokościowe? U nas możesz z oferty wynajmu zwyżek. Oferujemy wynajem podnośników koszowych. Warszawa i okolice tutaj realizujemy nasze usługi. Podnośniki koszowe i zwyżki które wynajmujemy są w pełni bezpieczne i got ...

    Data dodania: 06 06 2018 · szczegóły wpisu »