RIDER- transport międzynarodowy i przewóz osób s.c.Sprzedaż spółek warszawa

Sprzedaż spółek warszawa Wiemy, ile pracy i czasu potrzeba poświęcic na zarejestrowanie spółki, dlatego wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci sprzedaż gotowych spółek i o wiele więcej...
Oferujemy:

Sprzedaż spółek – kompleksowa obsługa prawna. Stała oferta do sprzedaży. Także spółki które nie podjęły działalności. W trakcie zakupu możliwośc dokonania wszelkich zmian. Umowy spółki. Skład organów zarządu.

Rejestracja i zakładanie spółek – kompleksowa pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego. Zakres podejmowanych przez nas obejmuje w szczególności opracowanie projektu umowy spółki, podpisanie z udziałem wspólników umowy spółki w kancelarii notarialnej, złożenie dokumentów do KRS, otwarcie rachunku bankowego oraz pomoc w uzyskaniu REGON i NIP.

Rejestracja zmian w KRS - opracowujemy projekty wszelkich zmian dokumentów założycielskich spółek oraz pomagamy zarejestrować wprowadzone zmiany w KRS, w szczególności dotyczące firmy spółki, podwyższenia lub obniżenia kapitału zakładowego, rozszerzenia przedmiotu działalności, zmian osobowych w składach Zarządów i Rad Nadzorczych, jak również innych zmian wymagających ujawnienia w rejestrze przedsiębiorców KRS.

Likwidacja spółek – służymy pomocą w przygotowaniu i przeprowadzeniu likwidacji spółek i przeprowadzeniu procedury związanej z wykreśleniem spółki z Krajowego Rejestru Sądowego.

Łączenie spółek – kompleksowa usługa przy łączeniu spółek.

Sporządzanie i opiniowanie umów - kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw, zapewniamy pomoc prawna z zakresu prawa gospodarczego.
Pośredniczymy w zakupie spółek cypryjskich.

Szczegóły strony www.readyenterprise.pl:

Podlinkuj stronę www.readyenterprise.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 301

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Pranie dywanów Warszawa »

    Niekiedy ludzie szukają pomocy w sieci, problemy dotyczą różnych dziedzin życia oraz wielu kategorii. Jedną z kategorii jest często wyszukiwana fraza „pranie dywanów”. Jest sporo przedsiębiorstw zajmujących się tego typu działalnością, jak choćby fir ...

    Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »

  • Gadżety biznesowe »

    Gadżetami biznesowymi najczęściej są upominki reklamowe lub przedmioty związane z funkcjonowaniem biura, np. długopisy, teczki na dokumenty, ale również kubki, czy choćby torby na upominki. Wiele polskich firm decyduje się na zamówienie przedmiotów w ...

    Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »