podłogi białystokFalownik Lenze

Falownik Lenze Konstrukcja z siatką osłaniającą umożliwia zmniejszenie prądu siatki sterującej i pozwala na zadowalającą pracę lampy, gdy obwód siatki posiada dużą impedancję. Konstrukcja powyższa korzystna jest z trzech powodów. Po pierwsze siatka osłonna zmniejsza pojemności między anodą i siatką sterującą, oraz między siatką sterującą i katodą. Pojemność między anodą i siatką sterującą jest ważna w obwodach z tyratronami, ponieważ często spotykane w tych obwodach przebiegi przejściowe o stromym czole fali mogą być przenoszone przez pojemność do siatki sterującej powodując przedwczesny zapłon.

Szczegóły strony www.lenze.falowniki.pl:

Podlinkuj stronę www.lenze.falowniki.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bramy przesuwne »

  Jesteśmy przedsiebiorstwem realizującą wszechstronne usługi fabrykacji konstrukcji stalowych. Proponujemy bramy, ogrodzenia, bramy przesuwne,balustrady kraty itp.
  W naszym zakładzie pracują wykwalifikowani rzemieślnicy z wieloletnim doświadczen ...

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »

 • Falownik Danfoss »

  Jeżeli siatka stanie się bardziej ujemna, otoczona zostanie przez grubszą warstwę jonów dodatnich ale oddziaływania na łuk między katodą i anodą nie będzie, gdy oczka siatki będą w pewnych odstępach od siebie. Jeżeli jednak odstęp między drutami siat ...

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »