podłogi białystokFalownik Hitachi

Falownik Hitachi Prostownik z parami rtęci w stosunku do prostownika gazowanego ma tę wyższość, że wytrzymuje dużo większe szczytowe napięcie wsteczne rzędu 5000 do 10000 V. Napięcie, do anody w diodzie tego typu może być doprowadzone dopiero wtedy, gdy katoda i cała lampa osiągną temperaturę roboczą. Załączone napięcie przed nagrzaniem katody pociąga za sobą zniszczenie emitującej powierzchni przez bombardowanie jonami dodatnimi. Ażeby zapewnić długo żywotność i zadowalające działanie lampy konieczne jest zachowywanie specjalnej ostrożności podczas instalowania i uruchamiania lampy. Użytkownik powinien ściśle przestrzegać zaleceń producenta odnośnie ustawienia lampy, czasu jej nagrzewania przy pierwszym uruchamianiu, odpowiedniej temperatury otoczenia, ochrony przed opadami deszczowymi, działania kwasów itd.

Szczegóły strony www.falownik.info.pl:

Podlinkuj stronę www.falownik.info.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 ...

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »

 • Falownik Danfoss »

  Jeżeli siatka stanie się bardziej ujemna, otoczona zostanie przez grubszą warstwę jonów dodatnich ale oddziaływania na łuk między katodą i anodą nie będzie, gdy oczka siatki będą w pewnych odstępach od siebie. Jeżeli jednak odstęp między drutami siat ...

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »